מערכת סולרית מרכזית

מערכות סולריות הופכות לנפוצות יותר ויותר בארץ ובעולם. לאחר שנים של זיהום כתוצאה מהמהפכה התעשיתית העולם שואף להפוך ירוק ונקי יותר. התקנת מערכת סולרית מרכזית להפקת חשמל על ידי אנרגיית השמש באמצעות התקנת פאנלים סולארים על הגגות הבתים ובניניי המשרדים הופך לפתרון מקובל לחסכון בחשמל, ייצור כסף ושמירה על הסביבה.

מערכת סולרית מרכזית– ביתית או מסחרית

התקנת מערכת סולרית ביתית או מסחרית כוללת התקנת פאנלים סולארים על גג הנכס וממיר חשמל המותקן על אחד הקירות החיצוניים של הנכס או על גג הנכס. הפאנלים מחוברים לממיר והממיר מחובר אל רשת החשמל דרך לוח החשמל. הפנאלים מפיקים חשמל, אנרגיה ירוקה לשימוש המבנה עליו היא מותקנת. כל שלושה פאנלים המותקנים על שטח גג של כ- 10 מ"ר מייצרים חשמל בשווי של כ- 900 ₪ לשנה.חיבור הנכס לרשת של חברת החשמל לא ישתנה והצרכן יזוכה בחשבון החשמל על החשמל שייצר באמצעות הפאנלים הסולאריים בשיטת "מונה נטו". בגין עודפי הייצור בלבד, ייזקף לזכות לקוחות ההסדר קרדיט לשימוש באחד מהמסלולים שנקבע באמת המידה -זיכוי בחשבון החשמל הבא, מכירה לחח"י או מכירה לאחר(מותנה ברשיון ייצור)

מערכת סולרית מרכזית–מהו התהליך?

אז לפני שחוסכים בהמון ומתקינים פאנל סולרי על גג ביתכם או הנכס הנדלני שלכם ,נשמח לערוךפגישת היכרות בנכס המדובר, בפגישה נערוך בדיקת התכנות ראשונית ובחינת כדאיות. משם נמשיך לפגישה נוספת בה נדון בהכנת תוכנית חשמלית וההצבת פנאלים ובמודל העיסקי. בתהליך הגשה ורישום בחברת החשמל והמשרד לאיכות הסביבה נלווה אתכם ליווי צמוד על מנת שהתהליך יהיה לאפקטיבי ומהיר ונוכל לעבור לשלב הבא והמרגש התקנת המערכת על גג ביתכם או הנכס הנדלני שלכם.

מערכת סולרית מרכזית של Solaray

חברת Solaray בעלת ניסיון מצטבר של למעלה מ 8 שנים בהפקת אנרגיה ירוקה בישראל בעזרתבהתקנת מערכת סולרית מרכזיתבטכנולוגית פוטו-וולטאית. הצוות המקצועי שלנו יתכנן מערכת סולארית שתתאים לצרכים שלכם בצורה המיטבית תוך הענקת רמת שירות גבוהה . אנו מספקים ללקוחותינו מערכות בעלות המפרט טכני הטוב ביותר ללא פשרות.תקופת האחריות על הפאנלים הסולאריים הינה 25 שנה ועל הממיר החשמל הינה 12 שנים ויותר. מערכות מסחריות מתאימות למבנה תעשייתי מסחרי, ציבורי, בעל גג וצריכת חשמל במקום, אשר מעוניין לחסוך בעלויות החשמל ולהרוויח תשואה רבה יותר,על ידי יצור חשמל עצמי ולהשפיע על הסביבה באופן חיובי ירוק ונקי לסביבה.

מערכות סולאריות

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

חייגו אלינו עכשיו