מערכת סולרית ביתית מחיר שווה בהחלט

התקנת מערכות סולריות היא המהפכה התעשיתית של המחר. יותר ויותר אנשים בארץ ובעולם מתקנים מערכות מבוססות אנרגיה סולרית על גגות ביתם. אם בעבר נחשבה התקנת מערכת סולרית ביתית מחיר יקר לשלם על מנת להגן על הסביבה שכן בישראל של 2020 המשרד להגנת הסביבה ומערכות המדינה כמו חברת חשמל מעודדות התקנת מערכת סולרית על ידי הסדר "חשמל נטו" המעניק לכם כסף בחזרה על השימוש באנרגית השמש.

מערכת סולרית ביתית מחיר משתלם עם הסדר חשמל נטו

בהמשך למדיניות הממשלה לעידוד ייצור חשמל באנרגיות מתחדשות, נקבע הסדר מיוחד לצרכני חשמל בעלי מתקנים לייצור חשמל מבוזר באנרגיה מתחדשת בשיטת מונה נטו. שיטת חשמל נטו של חברת החשמל משתמשת בחשמל מבוזר שיוצר על ידי מערכת סולרית ביתית ליצור חשמל לצריכה עצמית ומעבירה את העודפים לרשת החשמל. בגין עודפי הייצור בלבד, ייזקף לזכות לקוחות ההסדר קרדיט לשימוש באחד מהמסלולים שנקבע באמת המידה -זיכוי בחשבון החשמל הבא, מכירה לחח"י או מכירה לאחר(מותנה ברשיון ייצור)

התקנת מערכת סולרית ביתית מחיר קטן לשלם

מערכות סולאריות ביתיות כוללות התקנת פאנלים סולארים על גג הבית וממיר חשמל המותקן על אחד הקירות החיצוניים של הבית או על גג הבית. כל פאנל סולרי מחובר לממיר והממיר מחובר אל רשת החשמל דרך חיווט הלוח חשמל הביתי. הפנאלים מפיקים חשמל, אנרגיה ירוקה לשימוש המבנה עליו היא מותקנת. כל שלושה פאנלים המותקנים על שטח גג של כ- 10 מ"ר מייצרים חשמל בשווי של כ- 900 ₪ לשנה.חיבור הבית לרשת של חברת החשמל לא ישתנה והצרכן יזוכה בחשבון החשמל על החשמל שייצר באמצעות הפאנלים הסולאריים בשיטת "מונה נטו". תקופת האחריות על הפאנלים הסולאריים הינה 25 שנה ועל הממיר החשמל הינה 12 שנים ויותר. מערכות מסחריות מתאימות למבנה תעשייתי מסחרי, ציבורי, בעל גג וצריכת חשמל במקום, אשר מעוניין לחסוך בעלויות החשמל ולהרוויח תשואה רבה יותר,על ידי יצור חשמל עצמי ולהשפיע על הסביבה באופן חיובי ירוק ונקי לסביבה.

מערכת סולרית ביתית מחיר למחר חסכוני ובריא

אנחנו חברת Solaray בעלת ניסיון ניסיון רב בהתקנת מערכות סולאריות בכל רחבי הארץ, ביתיות ומסחריות. הצוות המקצועי שלנו יתכנן מערכת סולארית שתתאים לצרכים שלכם בצורה המיטבית תוך הענקת רמת שירות גבוהה .אנו נלווה אתכם בכל התהליך הבירוקרטי מול משרדי הממשלה השונים ואפילו נעזור לכם לקבל החזרים והקלות מהמדינה.

מערכות סולאריות

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

חייגו אלינו עכשיו