מערכת סולארית למושב

אוהבים את החיים במושב? נהנים לקום כל בוקר לטבע ירוק ופורח? מתברים לאדמה לטבע? חשוב לכם לשמור על הסביבה? מה דעתכם על לקחת צעד נוסף בשמירה על הטבע והסביבה?  מערכות סולריות הם המהפכה התעשיתית של המחר. יותר ויותר אנשים בארץ ובעולם מתקנים מערכות מבוססות אנרגיה סולרית על גגות ביתם. אם בעבר נחשבה התקנת מערכת סולרית ביתית מחיר יקר לשלם על מנת להגן על הסביבה שכן בישראל של 2020 המשרד להגנת הסביבה ומערכות המדינה כמו חברת חשמל מעודדות התקנת מערכת סולרית על ידי הסדר "חשמל נטו" המעניק לכם כסף בחזרה על השימוש באנרגית השמש.

החיים הטובים במושב

אנו בחברת Solaray  מספקים מערכות סולריות מסחריות וביתיות להפקת חשמל מאנרגית השמש, אנרגיה ירוקה חסכונית ובריאה. באמצעות התקנת פאנלים סולארים על גג הבית וממיר חשמל המותקן על אחד הקירות החיצוניים של הבית או על גג הבית. כל פאנל סולרי מחובר לממיר והממיר מחובר אל רשת החשמל דרך לוח החשמל הביתי. הפנאלים מפיקים חשמל, אנרגיה ירוקה לשימוש המבנה עליו היא מותקנת. כל שלושה פאנלים המותקנים על שטח גג של כ- 10 מ"ר מייצרים חשמל בשווי של כ- 900 ₪ לשנה. חיבור הבית לרשת של חברת החשמל לא ישתנה והצרכן יזוכה בחשבון החשמל על החשמל שייצר באמצעות הפאנלים הסולאריים בשיטת "מונה נטו". תקופת האחריות על הפאנלים הסולאריים הינה 25 שנה ועל הממיר החשמל הינה 12 שנים ויותר. מערכות מסחריות מתאימות למבנה תעשייתי מסחרי, ציבורי, בעל גג וצריכת חשמל במקום, אשר מעוניין לחסוך בעלויות החשמל ולהרוויח תשואה רבה יותר,על ידי יצור חשמל עצמי ולהשפיע על הסביבה באופן חיובי ירוק ונקי לסביבה. 

מערכת סולרית למחר חסכוני ובריא

אנחנו חברת Solaray בעלת ניסיון ניסיון רב בהתקנת מערכות סולריות ביתיות בכל רחבי הארץ. הצוות המקצועי שלנו יתכנן מערכת סולרית שתתאים לצרכים שלכם בצורה המיטבית תוך הענקת רמת שירות גבוהה . אנו נלווה אתכם בכל התהליך הבירוקרטי מול משרדי הממשלה השונים ואפילו נעזור לכם לקבל החזרים והקלות מהמדינה. 

מערכות סולאריות

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

חייגו אלינו עכשיו