מערכת סולארית ביתית השוואת מחירים

מערכות סולריות הם הדבר הכי חם וירוק שיש בתקופה האחרונה. יותר יותר ישראלים מקלידים בגוגל את המושג הבא: מערכת סולארית ביתית השוואת מחירים משום שיותר ויותר ישראלים הופכים ירוקים יותר וחוסכים המון ירוקים בדרך. מה כוונה מערכות סולאיריות ואיך תוכלו לחסוך הרבה כסף. הנה כמה נקודות למחשבה בנושא.

מערכת סולארית ביתית השוואת מחירים

שימו לב להבדלים לפני שאתם מחפשים בגוגל את המושג " מערכת סולארית ביתית השוואת מחירים"

מערכות סולריות מסחריות מתאימות למבנה תעשייתי מסחרי, ציבורי, בעל גג וצריכת חשמל במקום, אשר מעוניין לחסוך בעלויות החשמל ולהרוויח תשואה רבה יותר,ע"י יצור חשמל עצמי ולהשפיע על הסביבה באופן חיובי ירוק ונקי לסביבה.

מערכות סולריות ביתיות כוללות התקנת פאנלים סולארים על גג הבית וממיר חשמל המותקן על אחד הקירות החיצוניים של הבית או על גג הבית. כל פאנל סולרי מחובר לממיר והממיר מחובר אל רשת החשמל דרך לוח החשמל הביתי. הפנאלים מפיקים חשמל, אנרגיה ירוקה לשימוש המבנה עליו היא מותקנת. כל שלושה פאנלים המותקנים על שטח גג של כ- 10 מ"ר מייצרים חשמל בשווי של כ- 900 ₪ לשנה.

חיבור הנכס לרשת של חברת החשמל לא ישתנה והצרכן יזוכה בחשבון החשמל על החשמל שייצר באמצעות הפאנלים הסולאריים בשיטת "מונה נטו". בגין עודפי הייצור בלבד, ייזקף לזכות לקוחות ההסדר קרדיט לשימוש באחד מהמסלולים שנקבע באמת המידה -זיכוי בחשבון החשמל הבא, מכירה לחח"י או מכירה לאחר(מותנה ברשיון ייצור)

במערכת סולארית ביתית השוואת מחירים היא לא הכל

בהתקנת  מערכת סולארית ביתית השוואת מחירים חשובה ואבל היא לא הכל. אנחנו בחברת  Solaray מבינים זאת היטב. עם ניסיון מצטבר של למעלה מ 8 שנים בהפקת אנרגיה ירוקה בישראל.הצוות המקצועי שלנו יתכנן מערכת סולארית שתתאים לצרכים שלכם בצורה המיטבית תוך הענקת רמת שירות גבוהה ויתמוך בכם בתהליך מול רשויות המדינה השונות.  אנו מספקים ללקוחותינו מערכות בעלות המפרט טכני הטוב ביותר ללא פשרות. תקופת האחריות על הפאנלים הסולאריים הינה 25 שנה ועל הממיר החשמל הינה 12 שנים ויותר.

מערכת סולארית ביתית השוואת מחירים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

חייגו אלינו עכשיו