התקנת מערכות סולאריות – הרבה יותר קל מבעבר

בעבר נחשבה התקנת מערכות סולאריות לנחלתם של מעטים. כיום המצב הוא שונה לחלוטין, מערכות סולאריות נפוצות מאוד ויותר ויותר ישראלים מבינים את היתרונות בהתקנה של מערכות מבוססות אנרגית השמש על גג ביתם. השימוש באנרגיית השמש להפקת חשמל היא לא דבר חדש, אך הטכנלוגיה להפקת אנרגיה מאור השמש הולכת ומשתדרגת. שימוש נכון ובטוח באנרגיית השמש יכול לעזור לנו לחסוך בעלויות החשמל בבית ולשמור על כדור הארץ גם הרבה שנים אחרינו.

התקנת מערכות סולאריות–כיצד זה עובד?

מערכות סולאריות ביתיות מבוססות פנאל סולארי או פאנלים סולארים המותקנים על גג הבית וממיר חשמל המותקן על אחד הקירות החיצוניים של הבית או על גג הבית. הפאנלים והממיר מחוברים אל רשת החשמל דרך לוח החשמל הביתי. הפנאלים מפיקים חשמל, אנרגיה ירוקה לשימוש המבנה עליו היא מותקנת. כל שלושה פאנלים המותקנים על שטח גג של כ- 10 מ"ר מייצרים חשמל בשווי של כ- 900 ₪ לשנה.חיבור הבית לרשת של חברת החשמל לא ישתנה והצרכן יזוכה בחשבון החשמל על החשמל שייצר באמצעות הפאנלים הסולאריים בשיטת "מונה נטו".(למידע נוסף היכנס לחדשות 10) לאחר תהליך התקנת מערכות סולאריות אנו מעניקים אחריות על הפאנלים הסולאריים ל 25 שנה ועל הממיר החשמל ל 12 שנים ויותר.

התקנת מערכות סולאריות למבנים תעשיתיים

אנחנו בחברת סולורי מבצעים גםהתקנת מערכות סולאריות למבנים תעשייתים, מסחריים או ציבורים. היות ובדרך כלל ניתן להתקין מספר רב של פאנלים סולארים על גבי מבנים תעשייתים עלויות החשמל יורדות בצורה משמעותית ובעלי המבנה מרוויחים תשואה נאה על ידי ייצור חשמל עצמי ומכירתו לחברת חשמל.

למה אנחנו 

חברתSolaray בעלת ניסיון מצטבר של למעלה מ 8 שנים בהפקת אנרגיה ירוקה בישראל בעזרת מערכות סולאריות בטכנולוגית פוטו-וולטאית. אנו גאים בהתקנת מערכות סולאריות בכל רחבי הארץ, מערכות ביתיות ומסחריות. הצוות המקצועי שלנו יתכנן מערכת סולארית שתתאים לצרכים שלכם בצורה המיטבית תוך הענקת רמת שירות גבוהה . אנו מספקים ללקוחותינו מערכות בעלות המפרט טכני הטוב ביותר ללא פשרות.

נשמח להיפגש בנכס המדובר ביחד עם קבלן עבודות חשמל ולערוך בדיקת התכנות ראשונית ובחינת כדאיות. משם נמשיך לפגישה נוספת בה נדון בהכנת תוכנית חשמלית וההצבת פנאלים ובמודל העיסקי. בתהליך הגשה ורישום בחברת החשמל והמשרד לאיכות הסביבה נלווה אתכם ליווי צמוד על מנת שהתהליך יהיה לאפקטיבי, מהיר ונוכל לעבור לשלב הבא והמרגש התקנת המערכת על הגג.

מערכות סולאריות

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

חייגו אלינו עכשיו