אנרגיה ירוקה

העתיד שלנו היא חזרה לשורשים, לשימוש באנרגית השמש בצורה בריאה ומועילה. השימוש במערכות סולאריות היא הדרך החדשה ישנה להפיק אנרגיה ירוקה, נקייה, בריאה ושאיננה מזהמת את הסביבה. השימוש באנרגיית השמש להפקת חשמל היא לא דבר חדש, אך הטכנלוגיה להפקת אנרגיה מאור השמש הולכת ומשתדרגת. שימוש נכון ובטוח באנרגיית השמש יכול לעזור לשמור על כדור הארץ גם הרבה שנים אחרינו.

מה הן מערכות פנאלים סולריים

מערכות סולאריות ביתיות כוללות התקנת פאנלים סולארים על גג הבית וממיר חשמל המותקן על אחד הקירות החיצוניים של הבית או על גג הבית. הפאנלים מחוברים לממיר והממיר מחובר אל רשת החשמל דרך לוח החשמל הביתי. הפנאלים מפיקים חשמל, אנרגיה ירוקה לשימוש המבנה עליו היא מותקנת. כל שלושה פאנלים המותקנים על שטח גג של כ- 10 מ"ר מייצרים חשמל בשווי של כ- 900 ₪ לשנה. חיבור הבית לרשת של חברת החשמל לא ישתנה והצרכן יזוכה בחשבון החשמל על החשמל שייצר באמצעות הפאנלים הסולאריים בשיטת "מונה נטו". תקופת האחריות על הפאנלים הסולאריים הינה 25 שנה ועל הממיר החשמל הינה 12 שנים ויותר. מערכות מסחריות מתאימות למבנה תעשייתי מסחרי, ציבורי, בעל גג וצריכת חשמל במקום, אשר מעוניין לחסוך בעלויות החשמל ולהרוויח תשואה רבה יותר,על ידי יצור חשמל עצמי ולהשפיע על הסביבה באופן חיובי ירוק ונקי לסביבה.

מה הוא התהליך למעבר לאנרגיה ירוקה?

מעט לפני שנניח על הגג שלכם פאנל סולרי,נשמח לערוךפגישת היכרות בנכס המדובר, בפגישה נערוך בדיקת התכנות ראשונית ובחינת כדאיות. משם נמשיך לפגישה נוספת בה נדון בהכנת תוכנית חשמלית וההצבת פנאלים ובמודל העיסקי. בתהליך הגשה ורישום בחברת החשמל והמשרד לאיכות הסביבה נלווה אתכם ליווי צמוד על מנת שהתהליך יהיה לאפקטיבי ומהיר ונוכל לעבור לשלב הבא והמרגש התקנת המערכת על גג ביתכם.

למה אנחנו 

אנחנו רואים את עצמנו חלק מהמהפכה הירוקה.חברת Solaray בעלת ניסיון מצטבר של למעלה מ 8 שנים בהפקת אנרגיה ירוקה בעזרת מערכות סולאריות בטכנולוגית פוטו-וולטאית. יש לנו ניסיון רב התקנת מערכות סולאריות בכל רחבי הארץ, ביתיות ומסחריות. הצוות המקצועי שלנו יתכנן מערכת סולארית שתתאים לצרכים שלכם בצורה המיטבית תוך הענקת רמת שירות גבוהה .אנו נלווה אתכם בכל התהליך הבירוקרטי מול משרדי הממשלה השונים ואפילו נעזור לכם לקבל החזרים והקלות מהמדינה.

אנחנו מזמינים אתכם להיות חלק מהמהפכה הירוקה להפקת חשמל מאנרגית השמש בעזרת פנאלים סולריים.

מערכות סולאריות ביתיות

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

חייגו אלינו עכשיו