אנרגיה ירוקה בישראל 

המזרח התיכון הוא תמיד חם ולא בגלל החדשות מאירן. השמש היא המשאב הכי חם באיזור, האקלים שלנו הוא ברובו מדברי. התקנת מערכות סולאריות היא דרך קלה ובטוחה להפקת אנרגיה ירוקה לשימוש ביתי ומסחרי. מדינת ישראל היא מדינה סופר חמה אנחנו חושבים ירוק כבר מהקמתה, משתמשים באנרגיית השמש בשביל לחמם מים למקלחת ולייבוש הכביסה. השימוש באנרגיית השמש להפקת חשמל היא לא דבר חדש, אך הטכנלוגיה להפקת אנרגיה מאור השמש הולכת ומשתדרגת. השימוש במערכות מתקדמות המבוססות פנאלים סולריים חדישים להפקת חשמל היא זמינה היום יותר מתמיד. 

חיסכון בזיהום ובכיס 

החשיבה על איכות הסביבה היא כבר חלק מאיתנו, אנחנו דור חדש שחושב ירוק בכל היבטים בחיים – אנחנו פחות נוהגים ויותר מפדלים, אנחנו פחות זורקים ויותר ממחזרים, אנחנו מבזבזים פחות וחוסכים יותר. בואו להיות  חלק מהמהפכה הירוקה בישראל לשמירה על איכות הסביבה. אנו מספקים מערכות סולאריות ביתיות ומערכות סלואריות מסחריות להפקת חשמל מאנרגית השמש, אנרגיה ירוקה חסכונית ובריאה. בעזרת התקנת פנאלים סולרים המותקנים על הגג וממיר חשמל המותקן על אחד הקירות החיצוניים של הבית. חיבור הבית לרשת של חברת החשמל לא ישתנה והצרכן יזוכה בחשבון החשמל על החשמל שייצר באמצעות הפאנלים הסולאריים בשיטת "מונה נטו". כל 3 פאנלים המותקנים על שטח גג של כ- 10 מ"ר מייצרים חשמל בשווי של כ- 900 ₪ לשנה. 

התקנת המערכת – חסכון גדול בשיתוף המדינה. 

השימוש במערכות כמו שלנו המבוססות פאנל סולרי מהמתקדמים בשוק הפנאלים הופך את הבית שלכם למקור אנרגיה ירוקה, המונה הביתי הרגיל יוחלף על ידי חברת חשמל למונה ביתי דו כיווני בהתאם למסלול הנבחר. במידה ויחסר לכם חשמל תוכלו להשתמש במערכת החשמל הבייתית ובמידה ויותר לכם עודפים תוכלו "למכור" אותם לחברת חשמל וכל זה עם פטור מכל חובת דיווח לרשויות המס, לרבות מתשלומי מיסים, פטור מפתיחת תיק ומדיווח למע"מ, פטור מתשלום ארנונה וללא צורך בהיתר בניה. 

למה אנחנו  

חברת Solaray בעלת ניסיון מצטבר של למעלה מ 8 שנים בהפקת אנרגיה ירוקה בעזרת מערכות סולאריות בטכנולוגית פוטו-וולטאית. התקנו כבר מאות מערכות סולאריות  מותקנות בכל רחבי הארץ, ביתיות ומסחריות. הצוות המקצועי שלנו יתכנן מערכת סולארית שתתאים לצרכים שלכם בצורה המיטבית תוך הענקת רמת שירות גבוהה . אנו מספקים ללקוחותינו מערכות בעלות המפרט טכני הטוב ביותר ללא פשרות. תקופת האחריות על הפאנלים הסולאריים הינה 25 שנה. 

 

רוצים לדעת עוד? צרו איתנו קשר

חייגו אלינו עכשיו